Vyhovuje nárokům velkých i malých firem

CPI City Center je živou součástí města, kterou díky bohaté nabídce obchodů a služeb využívá denně velké množství lidí. Vysoký standard a maximální variabilitu prostor ocení firmy a obchodníci, kteří hledají reprezentativní místo s kvalitním zázemím.

 • 25 m2

  nejmenší kancelářská jednotka
 • 5 990 m2

  celková plocha kanceláří
 • 2 477 m2

  obchodních ploch
 • 159 

  parkovacích míst

Vzhledem k unikátní variabilitě kancelářských prostor, nás neváhejte kontaktovat s konkrétní poptávkou.

Jedinečný komplex v rámci regionu

Maximálně variabilní kanceláře

CPI City Center vyhovuje potřebám malých i velkých firem. Jeho prostory je možné v závislosti na vašich požadavcích jednoduše přizpůsobit na open space i samostatné kanceláře. Každá jednotka má vyhrazené místo pro kuchyňku a serverovnu s možností vybudování dalšího nezbytného zázemí.

Nadstandardní servis, 24 hodin denně

Pro nájemce je k dispozici nepřetržitá služba ostrahy i centrální recepce. Přímo v budově sídlí servisní technik a správce objektu, kteří jsou ihned k ruce pro řešení vašich přání či provozních záležitostí.

Hotel a kongresové centrum

Využijte možnosti přesunout pracovní i neformální schůzky do příjemného prostředí na terase. Součástí komplexu je několik relaxačních zón i venkovní posezení restaurace sousedního hotelu. Kongresové centrum nabízí profesionální zázemí pro nejrůznější typy firemních akcí.

Galerie

V budově sídlí

O vlastníkovi

CPI Property Group

CPI Property Group patří k nejvýznamnějším realitním skupinám zaměřujícím se na dlouhodobé investice a pronájmy nemovitostí zejména ve střední a východní Evropě i Německu. Součástí jejího širokého portfolia jsou kanceláře, maloobchodní plochy, byty, hotely, průmyslové areály, logistická centra a biozemědělství. V Česku je CPI Property Group jedním z předních vlastníků moderních kancelářských budov, největším vlastníkem maloobchodních ploch, největším hotelovým operátorem.

1991
Mnohaleté zkušenosti na trhu s nemovitostmi
11
Portfolio budov zastoupeno v několika evropských státech
1
Největší realitní investiční skupina ve střední a východní Evropě

Daniel Punda

Office Letting Manager

Vaše osobní údaje uvedené v tomto formuláři zpracovává CPI Services, a.s., IČO 28474651, se sídlem Vladislavova 1390/17, 110 00 Praha 1, v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů EU (GDPR). Zásady pro nakládání s osobními údaji v rámci skupiny CPI PG naleznete v naší Politice ochrany osobních údajů. Údaje uvedené ve formuláři zpracováváme na základě Vašeho zájmu o služby v oblasti pronájmu nemovitostí poskytované skupinou CPI PG a našeho zájmu odpovědět na Vaši poptávku. Vaše osobní údaje poskytnuté v tomto formuláři budeme za tímto účelem zpracovávat po dobu nejvýše 12 měsíců. Přejete-li si, abychom Vaše osobní údaje přestali zpracovávat před uplynutím výše uvedené doby, kontaktujte nás na: letting_office@cpipg.com

Mohlo by vás zajímat